دوره ای مهیج و کارآمد برای شما که زمان کافی ندارید

فراگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان مشترک در دنیای امروز یک اصل امکان ناپذیر است. لیکن با توجه به زندگی های پرمشغله امروزی و معضل ترافیک و کمبود وقت این امر برای خیلی از افراد ناممکن شده است. از این رو آموزشگاه زبان آشنای پارس در نظر دارد با برگزاری دوره های تلفنی آموزش زبان انگلیسی شما را در این امر یاری کند.

 

این دوره مناسب چه کسانی است؟

  • این کلاس ها مناسب مدیران, کارمندان, و تمام افراد پرمشغله ای است که علاقه و یا نیاز به یادگیری زبان انگلیسی دارند, اما به دلیل محدودیت زمانی و کاری قادر به شرکت در کلاس های حضوری نیستند.
  • همچنین این کلاس ها مناسب کسانی است که می خواهند در مدت زمان کوتاهی قدرت مکالمه زبان انگلیسی خود را افزایش دهند.
  • این کلاس ها مناسب خانم های خانه دار است که به دلیل داشتن فرزند نمی توانند از خانه خارج شوند و در کلاس حضور یابند.
  • این کلاس ها مناسب کسانی است که اعتماد به نفس خوبی در مکالمه زبان انگلیسی ندارند و به همین جهت میلی به شرکت در کلاس های حضوری ندارند.

در این دوره چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

تمرکز این دوره بر روی مهارت speaking و listening می باشد و در مورد موضوعات مختلف و عمومی صحبت می شود. و همچنین اگر زبان آموزی با توجه به نیاز شخصی و یا کاری بخواهد در حیطه خاصی از جمله مدیریت, اقتصاد, برگزاری جلسات و … تمرکز شود این امر نیز اماکن پذیر می باشد.

این کلاس ها چه زمانی برگزار می شوند؟

از بزرگترین مزیت های این کلاس منعطف بودن زمان این کلاس ها می باشد. شما می توانید با توجه به تایم کاری خود از ۷ صبح تا ۱۱ شب زمان مناسب را برای برگزاری این کلاس ها انتخاب کنید. و همچنین این تایم انتخابی شما را می توان در طول دوره با هماهنگی قبلی تغییر داد.

.